Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Můj druhý křeček

Pišta

Mám nového křečka.Ano je to tak.Zatím je mu něco kolem tří měsíců(dnes co tohle píšu je 22.3. 2011.).Pišta je křeček zlatý dlouhosrstý.

Má huňatou srst.Zdá se plachý,ale taky je to takové nemehlíčko.Ale už si zvyká.

Mám ho včera(21.3. 2011.) nového.

Tento křeček není můj Pišta.Fotky tu taky budou.

 

Informace.

Mám mnoho novinek ohledně Pišty.

Nenapsala jsem tu taky,že nám hned první noc utekl.Byla jsem v šoku když mě maminka v noci vzbudila,že Pišta utekl.Hledali jsme ho asi hodinu,ale pak jsme šli spát a mysleli jsme si,že uslyšíme třeba jeho kousání.Nastražili,jsme skoro po celém pokoji salát.Když jsme si šli lehnout,za chvíli jsme rozsvítili,protože jsme slyšeli mlaskání.Teda maminka.A opravu.Vedle byl Pišta se salátkem v puse.A asi snědl salát v celém pokoji.Tak jsme ho dali do klece.

Včera 3.4. jsem mu dala do klece kolotoč.Srst nemá ještě takovou dlouhou,aby se o ní mohl zaháčit.No...Moc se mu líbí v písku.Hodně do něho čůrá,tak mu to často musím měnit.Už jsi zvyká.Měla jsem ho i venku,kde se mu také moc líbí.

 

Pištovi jsem taky dělala heřmánkovou koupel.

Pišta má moc huňatou srst,tak si představte jeho,po heřmánkové koupeli.

Než koupel byla tak akorát tak jsem ho zase dala do poliček mezi plyšáky.Když jsem ho dala do koupele,vylézal a tak já ho tam máčela a polívala.Nakonec má krásně hebkou srst a má ji i kvalitní.Když byl mokrý vypadal maličce.

Pak mu srst uschla a tak jsem ho dala do akvária.

Důvěra.

Mám pro mě dobrou zprávu.Pišta mi pomalu začíná důvěřovat.

Vzal si ode mne z ruky sýr.A potom jsem mu dala lístek od pampelišky.Váhal jestli si to má ode mne z ruky vzít,ale nakonec si vzal.

Už i venku se mi zdá docela hodný.

tů.

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist